| Blahoželáme! | Bardejov 

Reklama LED displej

Spoločnosť Proxis, spol. s r.o. poskytuje LED reklamu na Obchodnom dome Centrum v Bardejove. LED displej sa nachádza na najfrekventovanejšej oblasti mesta, ktorej súčasťou je okrem nákupných centier, autobusovej a železničnej stance aj cesta 1. triedy smer Prešov, Poprad a Svidník. Po tejto trase denne prejdú tisíce áut a chodcov, ktorých môžete oboznámiť s Vašou firmou, produktmi, službami alebo napríkad aktuálnou akciovou ponukou. Zabezpečuje komplexne realizáciu veľkoplošných LED obrazoviek pre všestranné účely od reklamných obrazoviek v exteriéri po obrazovky na štadiónoch.LED reklama

Výroba svetelnej reklamy začína technickým a grafickým návrhom. Do návrhov ako aj do výroby sa snažíme vnášať nové nápady. Hľadáme nové možnosti a usilujeme sa používať nové materiály.
V niektorých prípadoch je vhodné a potrebné použiť len klasické, zaužívané postupy, kde nie je priestor pre uvedenie nových technológií a postupov na trh. V takomto prípade sa snažíme usmerniť klienta, že sú aj iné možnosti, s ktorými by bol spokojný. Našim hlavným cieľom je odlíšiť sa od zabehnutých štandardov, klasických printových reklám a zviditeľniť vizuálnu komunikáciu našich klientov.

Výhody oproti bežnej printovej a billboardovej reklame

Pri printovej, resp. billboardovej reklame je čas nasadenia reklamy radovo niekoľko dní. Leták treba navrhnúť, vytlačiť, rozniesť. Billboard treba takisto navrhnúť, vytlačiť a nalepiť. Ak dôjde počas procesu k chybe, nie je to možné opraviť. Všetky tieto veci sú s veľkoplošnou reklamou na LED obrazovke minulosťou!!! Návrh je možné kedykoľvek zmeniť. Stačí nám dodať novú prezentáciu vo forme videa, obrázkov alebo powerpoint prezentácie.

Radi Vám poskytneme bližšie informácie Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel. čísle 0948 087 622.